Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator dźwigu - żuraw wieżowy szynowy i żuraw samojezdny

PARTNER STOCZNIA SP. Z O.O.

  • Stołczyńska 100
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Stołczyńska 100

Szczecin

Partner Stocznia Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku okrętowym i wysoką jakością świadczonych usług w budowie jednostek morskich. Zajmujemy się produkcją statków oraz kadłubów, frachtowców uniwersalnych, tankowców oraz okrętów specjalistycznych (pogłębiarki, cementowce). Posiadamy europejskie referencje oraz stale współpracujemy z zagranicznymi kontrahentami, głównie z Holandii i Niemiec.

Jeżeli szukasz nowych wyzwań, ciekawej pracy w ambitnym środowisku gdzie będziesz mógł się rozwijać i poznawać nowe kompetencje z zakresu budowy statków DOŁĄCZ DO NAS!

Szukamy operatorów żurawi wieżowych/szynowych i żurawi samojezdnych.

Opis stanowiska:

  • obsługa urządzeń dźwignicowych (żurawi samojezdnych, żurawi wieżowych) przy przeprowadzaniu operacji transportu pionowego
  • wykonywanie operacji transportu pionowego
  • przemieszczanie / prowadzenie żurawia samojezdnego pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami prowadzenia operacji transportu pionowego, w tym po drogach publicznych
  • załadunek / rozładunek materiałów, narzędzi, sprzętu, maszyn i urządzeń ręcznie oraz z wykorzystaniem urządzeń dźwignicowych i wózków widłowych na platformę / z platformy samochodu / przyczepy / naczepy

Wymagania:

  • uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego na obsługę żurawi II Ż

  • obowiązkowość i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • program szkoleń,
  • rozwój zawodowy,
  • różnorodność projektów,
  • pracę w rozwijającej się firmie.

Ogłoszenie archiwalne