Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator ekstrudera

  • Stary Laskowiec (pow. zambrowski), Białystok, podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dobroplast Fabryka Okien Sp z o.o. szuka osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • Obsługa linii do wytłaczania profili,
    • Stałe podtrzymywanie i ulepszanie standardów jakościowych,
    • Dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe o profilu technicznym lub mechanicznym,
    • Umiejętności manualne,
    • Chęć do zaangażowania się w wykonywane zadania.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat,
    • Stałe wynagrodzenie,
    • Długoterminową współpracę,
    • Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
    • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych w Dobroplast Fabryka Okien Spółka Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04).

    *proszę zakreślić odpowiednio, w zależności czy jesteś zainteresowany wzięciem udziału tylko w tej lub także przyszłych rekrutacjach.

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Dobroplast Fabryka Okien spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w (18-300) Zambrowie, Stary Laskowiec 4, Regon 145908247, NIP: 525-252-33-03, w celu przeprowadzenia rekrutacji i potencjalnego nawiązania współpracy. Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody.

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na uczestnictwo w przyszłych rekrutacjach, nie dłużej niż 1 rok od chwili rozstrzygnięcia pierwszej z nich.

    Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Dodatkowo, przysługuje Państwu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

    Decyzje Państwa dotyczące w związku z procesem rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

    Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.