Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator tokarki CNC /Operator maszyn CNC

Smartwell Robotics

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Mysłowicka 18

Siemianowice Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa tokarki numerycznej CNC

  • Przygotowanie i uzbrojenie tokarki

  • Ustawianie detalu na maszynie

  • Obróbka detalu zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Kontrola jakości w trakcie procesu produkcyjnego

  • Dbałość o powierzone narzędzia oraz maszynę

  • Obróbka obejmuje zarówno aluminium, tworzywa sztuczne, jak i stale zwykłe, nierdzewne czy narzędziowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy miłe widziane

  • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.)

  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej, mechanicznej

  • Dokładność, zaangażowanie i chęć do pracy

  • Praca w systemie 2 zmianowym

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy

To oferujemy

Smartwell Robotics Sp. z o.o. należąca do grupy PLASTIWELL INTERNATIONAL SA specjalizującej się w produkcji części i podzespołów z tworzyw sztucznych w 4 zakładach w Polsce

Smartwell Robotics Sp. z o.o. od 11 lat wspiera Klientów w automatyzacji procesów przemysłowych .

Projektujemy, budujemy i modyfikujemy maszyny, stanowiska zrobotyzowane oraz linie produkcyjne m.in. dla branży automotive, AGD czy elektrycznej.

Przewiń do profilu firmy