Operator frezarek CNC - Programista

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-21
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-06-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Flytronic S.A.

    Flytronic S.A. to dynamiczna i nowoczesna firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i produkcją kompleksowych systemów bezzałogowych. Spółka koncentruje się na zagadnieniach związanych
    z bezzałogowymi statkami latającymi, systemami komunikacji pokładowej i przetwarzania informacji, awioniką, radiolinią oraz stacjami kierowania i kontroli odpowiedzialnymi za sterowanie systemem i komunikację z użytkownikiem. Obszarem, na którego rozwój spółka kładzie szczególny nacisk są systemy wizyjne oraz zagadnienia związane z przetwarzaniem obrazów i wideo oraz kompletnym torem wizyjnym.

    Jeśli interesuje Cię praca związana z najnowszymi technologiami w zakresie oprogramowania i elektroniki, możliwość przetestowania swoich rozwiązań w rzeczywistych warunkach w czasie lotów próbnych
    z wykorzystaniem UAV mogłaby być dla Ciebie czymś ekscytującym, jesteś zainteresowany/a wspólną realizacją projektów jako członek zespołów, które tworzyły przemysł UAV w Polsce i są autorami takich systemów jak FlyEye (będący na wyposażeniu m.in. Polskich Sił Zbrojnych) czy Łoś

    Obecnie poszukujemy pracownika do wzmocnienia Działu Projektowego i Konstrukcji Mechanicznych

    Miejsce pracy: Gliwice
    OPIS STANOWISKA:
    • ustawianie i operowanie frezarką CNC,
    • oprogramowanie maszyn i wprowadzanie korekt w programie,
    • mocowanie i ustawianie konstrukcji do obróbki

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie średnie techniczne,
    • dobra znajomość czytania rysunku technicznego,
    • znajomość przyrządów pomiarowych,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • umiejętność wprowadzenia korekt narzędzi obróbczych,

    OFERUJEMY:

    • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnym miejscu pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego i samodzielność działania,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy,
    • szeroki zakres świadczeń pozapłacowych (m.in. kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do studiów oraz szkoleń, możliwość nauki języka obcego).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)''

    Informacja dla kandydatów do pracy:

    1. Administratorem danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest FLYTRONIC S.A. (ul. Bojkwska 43, Gliwice NIP 9691513993).
    2. Dane osobowe, które przetwarzamy to dane kontaktowe, dane dotyczące przebiegu kariery i wcześniejszego zatrudnienia oraz posiadanych uprawnień/umiejętności.
    3. Dostęp do Twoich danych mają jedynie upoważnieni pracownicy Flytronic S.A. Gliwice w szczególności są to pracownicy służby pracowniczej oraz Dyrektor lub Kierownik komórki organizacyjnej, do której aplikujesz.
    4. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości nawiązania stosunku pracy.
    5. Masz prawo do żądania od Flytronic S.A. dostępu do danych osobowych dotyczących Ciebie oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
    6. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (organ nadzorczy).
    7. Twoje dane w przypadku braku zatrudnienia będą zniszczone po zakończeniu procesu rekrutacji. W przypadku zgody na wykorzystanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, firma Flytronic będzie przechowywać CV przez okres 1 roku. Po tym okresie Administrator jest zobligowany usunąć dane

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Flytronic S.A z siedzibą w Gliwicach przy ul. Bojkowskiej 43, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Flytronic z siedzibą w Gliwicach przy ul. Bojkowskiej danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.