Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator frezarek CNC

Miform s.c. M.Gawryś J.Zbrzeski

30,0046,00 brutto / godz.
  • Burleska 1, Bielany, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o pracę tymczasową
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Burleska 1

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa frezarek CNC ze sterowaniem Handenhaina i Haas . Praca w narzędziowni . Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacja, tworzenie prostych programów

Nasze wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego , oraz narzędzi pomiarowych. Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Możliwość pracy w dowolnych godzinach, elastyczne dostosowanie czasu pracy

    O nas

    Firma zajmuje sie budowa form wtryskowych oraz oprzyrzadowania