Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Frezarek CNC

Mikroma Polska S.A.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie: frezarki, centra obróbcze (Frezer);

  • Obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów;

  • Korygowanie narzędzi oraz parametrów obróbczych;

  • Wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym;

  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;

  • Nadzór nad przebiegiem procesu;

  • Współpraca z technologami/programistami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC;

  • Znajomość rysunku technicznego w stopniu podstawowym;

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;

  • Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

To oferujemy

  • Nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.