Logo Pracuj.pl

Operator Frezarek CNC

WJATECH sp. z o.o.O firmie

  • Zaczernie (pow. rzeszowski)
    Zaczernie (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa frezarki CNC,
  • wykonywanie operacji produkcyjnych zgodnie z przekazaną dokumentacją technologiczną,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych na obsługiwanej maszynie,
  • kontrola jakościowa wykonywanej pracy,
  • dbałość o stanowisko pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • podstawowa umiejętność samodzielnego programowania frezarek CNC,
  • dobór i ustawianie narzędzi i parametrów skrawania,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • planowanie technologii wykonania oraz dobór narzędzi i parametrów skrawania,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnic,
  • doświadczenie na w/w stanowisku min. 1 rok,
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • możliwość rozwoju,
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • ubezpieczenia grupowe na atrakcyjnych warunkach,
  • pracę w miłej atmosferze.

O nas

Firma Wjatech sp. z o. o specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych projektów maszyn pod względem mechaniki i automatyki. Zapewniamy kompleksową realizację przedsięwzięć: od fazy projektowej, po wykonanie, uruchomienie i specjalistyczne wsparcie techniczne. Wieloletnia działalność konstrukcyjno-produkcyjna pozwala nam maksymalnie dostosować się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Operator Frezarek CNC, Zaczernie (pow. rzeszowski)