Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Frezarek CNC

WJATECH sp. z o.o.

  • Zaczernie (pow. rzeszowski)

    Zaczernie (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa frezarki CNC,

  • wykonywanie operacji produkcyjnych zgodnie z przekazaną dokumentacją technologiczną,

  • wykonywanie prac konserwacyjnych na obsługiwanej maszynie,

  • kontrola jakościowa wykonywanej pracy,

  • dbałość o stanowisko pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • podstawowa umiejętność samodzielnego programowania frezarek CNC,

  • dobór i ustawianie narzędzi i parametrów skrawania,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • planowanie technologii wykonania oraz dobór narzędzi i parametrów skrawania,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnic,

  • doświadczenie na w/w stanowisku min. 1 rok,

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • możliwość rozwoju,

  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

  • ubezpieczenia grupowe na atrakcyjnych warunkach,

  • pracę w miłej atmosferze.

O nas

Firma Wjatech sp. z o. o specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych projektów maszyn pod względem mechaniki i automatyki. Zapewniamy kompleksową realizację przedsięwzięć: od fazy projektowej, po wykonanie, uruchomienie i specjalistyczne wsparcie techniczne. Wieloletnia działalność konstrukcyjno-produkcyjna pozwala nam maksymalnie dostosować się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.