Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Frezarek / Tokarek CNC

Sabaj System Sp. z o.o.

Mariana Domagały 15

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CNC - Frezarki 3-5 osiowe / Tokarki

  • Realizacja i rejestracja zleceń produkcyjnych

  • Kontrola jakości i pomiary produkowanych komponentów

  • Dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych

  • Utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka , kątomierz)

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość technologii obróbki ubytkowej (min 0,5 roku doświadczenia)

  • Znajomość sterowania Mazatrol lub Heidenhein

  • Zdolności manualne

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia na nowoczesnym parku maszynowym

  • Bezpieczne środowisko pracy

Zobacz jak wygląda twoje przyszłe miejsce pracy: https://vimeo.com/121134040

Prosimy o składanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.