Oferta pracy

Operator - Frezarka - Tokarka - Ploter CNC

KUBITECH IndustrieO firmie

3 000‐4 500 zł brutto / mies.
  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn: CNC - Ploter
  • Obsługa maszyn konwencjonalnych: Frezarka / Tokarka
  • Obsługa maszyn: Piła formatowa
  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Kontrola jakości i pomiarów produkowanych komponentów
  • Dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • Utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych    ( suwmiarka , kątomierz)
  • Znajomość technologii obróbki
  • Zdolności manualne
  • Dobra organizacja pracy
  • Pracowitość
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia na nowoczesnym parku maszynowym
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Szacunek i dobrą atmosferę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy