Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator frezarki bramowej

DEMARKO Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn CNC - frezarka bramowa

  • przegląd i konserwacja obsługiwanych maszyn i urządzeń integralnych dla stanowiska i jego elementów w całym obszarze stanowiska wg. ustalonego harmonogramu konserwacji

  • realizacja planów produkcyjnych w zgodności z harmonogramem

  • współpraca z działem technologicznym

  • raportowanie zużycia narzędzi i materiałów

  • opieka nad zasobami narzędziowymi obrabiarek

  • uzupełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej

  • aktywny udział w obniżaniu kosztów produkcji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży obróbki metali

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość rysunku technicznego

  • doświadczenie w programowaniu maszyn CNC (istnieje możliwość szkolenia)

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów

  • pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie

DEMARKO Sp. z o.o. Sp.k.

Firma DEMARKO Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. działa nieprzerwanie od niemalże 25 lat na rynku Polskim i Zagranicznym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem branży obróbki stali i produkcji naczep specjalistycznych do transportu ciężkiego.

Przewiń do profilu firmy