Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Frezarki CNC

"MECHANIKA - RADMOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Hutnicza 3, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

"MECHANIKA - RADMOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Hutnicza 3

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie

  • obsługa urządzeń pomiarowych w celu analizy po wykonawczej detali

  • nadzór nad przebiegiem obróbki

  • dbałość o powierzony park maszynowy oraz oprzyrządowanie

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi maszyn CNC

  • znajomość podstawowych procesów obróbki skrawaniem

  • praktyczna znajomość i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • znajomość rysunku technicznego

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • znajomość sterownia HEIDENHAIN będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność

  • uczciwość

  • rzetelna samokontrola wykonywanych procesów produkcyjnych

  • chęć ciągłego doskonalenia się

  • praca na 2 zmiany (6-14, 14-22).

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zapewniamy przeszkolenie do obsługi maszyny

MECHANIKA-RADMOR Sp. z o.o.  spółka powstała z przekształcenia Zakładu Mechanicznego – 100 % udziałowcem firmy jest RADMOR S.A.

Jesteśmy producentem systemowych rozwiązań konstrukcji mechanicznych opartych na systemie 19” oraz specjalistycznych konstrukcji mechanicznych. Dysponujemy wszechstronnym doświadczeniem w technologiach mechanicznych oraz nowoczesnym parkiem maszynowym opartym na centrach obróbczych CNC. Dzięki temu możemy zaoferować rozwiązania konstrukcyjne dedykowane do konkretnych projektów.

Głównymi naszymi klientami są firmy z sektora szeroko rozumianej elektroniki, energetyki, przemysłu kolejowego, automatyki, systemów okablowań strukturalnych, ośrodki badawczo rozwojowe oraz uczelnie techniczne.

Przewiń do profilu firmy