Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator frezarki CNC

ESFOM. PHU Kaja II Sławomir Jarzyło

  • 1 Dywizji 17a
    Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

1 Dywizji 17a

Ostróda

ESFOM. PHU KAJA II SŁAWOMIR JARZYŁO

14-100 OSTRÓDA

1 DYWIZJI 17A

Opis stanowiska:

Doświadczenie w pracy na maszynie CNC.

Znajomość rysunku technicznego.

Znajomość zasad pomiarów kontrolnych i interpretacji wyników.

Dokładność, samodzielność.

Dobra organizacja pracy.

Wymagania:

Frezowanie na maszynie CNC.(tworzywa sztuczne)

Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyny oraz porządku w miejscu pracy

Kontrola jakości wytwarzanych elementów

Oferujemy:

Stabilne warunki w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne