Logo Pracuj.pl

Operator frezarki CNC

TREKO LASER sp. z o.o.O firmie

  • Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

TREKO LASER sp. z o.o.

Hałacińskiego 10

Skawina

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie,
  • zdobywanie wiedzy i umiejętności pod nadzorem doświadczonych kolegów,
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy,
  • stosowanie się do reguł obowiązujących na terenie zakładu

Nasze wymagania

  • Podstawy czytania rysunku technicznego,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Odpowiedzialność, solidność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Istnieje możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku.
  • Poszukujemy osób systematycznych i solidnych, chcących pracować!

To oferujemy

  • •pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży
  • • stałe zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat) i terminowe wynagrodzenie,
  • • szkolenie wdrożeniowe, możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • • atrakcyjne wynagrodzenie, rozbudowany pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne, program emerytalny, możliwość ubezpieczenia na życie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

O nas

Spółka Treko Laser od ponad 25 lat świadczy usługi z zakresu kompleksowej obróbki blach i profili. Nowoczesny park maszynowy, nowe hale produkcyjne oraz doświadczeni pracownicy pozwalają na sprostanie wysokim oczekiwaniom klientów.

W związku z ciągłym rozwojem Spółka zatrudni pracowników na stanowisko: operator frezarki CNC. Miejsce pracy Skawina (okolice obwodnicy Skawiny).

Operator frezarki CNC, Hałacińskiego 10, Skawina