Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1655 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Frezarko - wytaczarki CNC

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 12.01.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "HOLDING-ZREMB Gorzów" S.A. jest spółką powstałą w dniu 25.04.1994 r. w wyniku przekształceń kapitałowych ZREMB-GORZÓW Spółka z o.o., której tradycje sięgają 1955 roku. Zatrudnia około 250 pracowników w oddziałach: "MEPROZET-DREZDENKO","METPOL-BARLINEK" i "REMBUD-ZREMB". Struktura firmy umożliwia oferowanie szerokiego wachlarza wyrobów i usług począwszy od konstrukcji stalowych mostów, wiaduktów, przepustnic energetycznych, konstrukcji hal przemysłowych, konstrukcji offshorowych, wyposażenia hut i elektrowni, konstrukcji dla przemysłu okrętowego, konstrukcji stalowych suwnic i dźwigów, urządzeń wyposażenia ferm hodowlanych i wózków do kwiatów. Przedmiotem działalności firmy jest również montaż urządzeń i konstrukcji stalowych oraz generalne wykonawstwo obiektów rolniczych i przemysłowych.

    Operator frezarko – wytaczarki CNC

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Region: lubuskie

    Opis stanowiska:

    • obsługa frezarko – wytaczarki CNC,
    • obróbka konstrukcji stalowych,
    • przygotowanie detali do obróbki,
    • dobór narzędzi i parametrów,
    • przygotowanie programu CNC,
    • frezowanie zgodnie z rysunkiem technicznym,
    • kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją.

    Wymagania:

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne,
    • dobra znajomość rysunku technicznego,
    • minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze obrabiarek sterowanych numerycznie,
    • mile widziana znajomość obsługi sterownika Heidenhain,
    • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
    • dobra organizacja pracy; samodzielność.

    Oferujemy:

    Oferujemy:

    • pracę w systemie zmianowym,
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
    • możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.