Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator / Frezer CNC

Link ConsultingO firmie

  • Czechy, okolice Pragi, Czechy

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem.
Z powodzeniem realizujemy projekty w Polsce i za granicą.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej wykonującej obróbkę mechaniczną wielkogabarytowych elementów dla energetyki, transportu i innych branż poszukujemy

Operatorów/Frezerów CNC (Czechy)

Zadania i wymagania:

  • praca jako operator CNC ; frezarki różnej wielkości ze sterowaniem Haidenhain TNC530 lub TNC640
  • frezarki: TOS WHN 13 pozioma, z obrotowym stołem, MCV 1270 3 osiowa Hartford - duże maszyny 3 osiowe, Correa – 5-osiowa duża maszyna z uchylną głowicą (przejazd: w X: 9000mm)
  • obsługa, ustawianie i drobne korekty w programie CNC, wymiana i ustawianie narzędzi
  • obróbka głównie odlewów, elementów spawanych, płyt (materiał głównie stal), pojedyncze detale lub krótkie serie
  • szybkość i sprawność w działaniu
  • wiedza i doświadczenie w obróbce skrawaniem
  • umiejętność doboru/korygowania parametrów obróbki w zależności od warunków skrawania

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy;
  • ubezpieczenie wypadkowe i zdrowotne.

Nie wymagamy znajomości języków obcych.

Spełniasz wymagania? Jesteś zainteresowany?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne