Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator - Frezer CNC

  • Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hantech Engineering Sp. z o.o. należący do EROWA AG, specjalizująca się w produkcji elementów metalowych, poszukuje pracownika na stanowisko

    Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

    Opis stanowiska

    • obsługa frezarki CNC (sterowanie Fanuc)
    • przygotowanie materiału i narzędzi
    • kontrola jakości wytworzonych elementów
    • podstawowe czynności związane z utrzymaniem maszyn

    Wymagania

    • wykształcenie ślusarskie
    • doświadczenie w pracy na frezarkach CNC
    • podstawowa znajomość kodu NC
    • znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
    • elastyczność, niezawodność, umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    • pracę w rozwijającej się firmie
    • praca w systemie jednozmianowym, 5 dni w tygodniu
    • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na podstawie umowy o pracę
    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV do dnia 28.05.2019 klikając w przycisk aplikowania.