Ta oferta pracy jest nieaktualna od 344 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator giętarki CNC

  • Holandia
  • Specjalista
  • 12.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego klienta, poszukujemy osób do pracy w Holandii na stanowisko:

    Region: Holandia

    Opis stanowiska:

    • Obsługa i programowanie maszyn CNC - pras krawędziowych (TRUMPF lub Safan)
    • Praca na podstawie rysunku technicznego
    • Praca samodzielna, w oparciu o zamówienia składane przez klienta
    • Produkcja niewielkich rozmiarów metalowych części
    • Sprawdzanie gotowego produktu pod kątem jakości i dokonywanie poprawek
    • Praca dwuzmianowa

    Wymagamy:

    • Wykształcenie zawodowe / techniczne w kierunkach takich jak metalurgia, ślusarstwo, obróbka metali
    • Doświadczenie na powyższym stanowisku
    • Doświadczenie w obsłudze maszyn TRUMPF lub Safan - mile widziane
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Mile widziane własne auto

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie 14,40€ brutto na godzinę
    • Zakwaterowanie (koszt ok. 400€ miesięcznie)
    • Zatrudnienie na warunkach holenderskich
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej