Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator giętarki CNC

  • Środkowa Finlandia, Finlandia
  • Pracownik fizyczny
  • 16.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VPS Henkilöstöpalvelu Ky

    VPS Henkilöstöpalvelu jest Agencją Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działającą od 1987 r. Posiadamy 8 centrów rekrutacyjnych w Finlandii oraz biura w Budapeszcie i Tallinie.

    Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

    Miejsce pracy: Środkowa Finlandia
    Region: Finlandia
    Opis stanowiska:
    • obsługa giętarki CNC – AMADA HFE 220, 3 metrowa lub/i 400 ton Bystronic Xpert sterowanie ByVision
    • obróbka zgodnie z podanymi wymaganiami wymiarowymi
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym
    Wymagania:
    • wymagane doświadczenie co najmniej 2 lata na stanowisku operatora giętarki
    • atutem jest znajomość języka angielskiego
    • samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    Oferujemy:
    • 12,50  brutto/h + dodatki za pracę w systemie 2-zmianownym
    • pierwsza umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
    • możliwość banku godzin
    • zakwaterowanie zawsze organizowane przez pracodawcę
    • zakwaterowanie znajduje się blisko miejsca pracy. Koszt miesięczny wynajmu około 170-200 euro.
    • umowa o pracę na fińskich warunkach. Pomoc w załatwianiu formalności związanych z pracą i z pobytem w Finlandii
    • opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.