Logo Pracuj.pl

Operator Giętarki Trzpieniowej

STOMILEX sp. z o.o.O firmie

  • Piastów
    Piastów, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa giętarki trzpieniowej CNC do rur i profili Macrii,
  • Ustawianie parametrów maszyny,
  • Kontrola wykonywanych detali,
  • Efektywne wykorzystywanie powierzonych narzędzi,
  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi - suwmiarka, mikrometr,
  • Samodzielność i dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic oraz wózków widłowych mile widziane,
  • Solidność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • premie,
  • szeroki pakiet socjalny:
  • karta sportowa,
  • opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowania do wypoczynku i świąt :)
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole na nowoczesnych maszynach
  • szkolenia z obsługi maszyn i urządzeń.
  • pracę w miłej atmosferze
  • możliwość rozwoju, awansu

O nas

Stomilex sp. z o. o. jest producentem najwyższej jakości usług cięcia laserowego i gięcia CNC.

Nasze wyroby można spotkać w pojazdach, maszynach i urządzeniach w ponad 60 krajach na całym świecie.

Najwyższą jakość wyrobów i usług potwierdzają certyfikaty ISO/TS 16949, ISO 14001, ISO 9001.

Operator Giętarki Trzpieniowej, Piastów