Ta oferta pracy jest nieaktualna od 417 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Hamowni

  • Jasionka (pow. rzeszowski), Tajęcina (pow. rzeszowski), Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 26.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EME Aero to inwestycja dwóch światowych marek – Lufthansa Technik i MTU Aero Engines.

    Location: Rzeszów, Jasionka (pow. rzeszowski), Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie testów silników lotniczych
    • Dokumentowanie przebiegu testów oraz ich wyników
    • Współpraca z Inżynierami ds. testów silnika w celu korygowania niezgodności
    • Monitorowanie wskaźników zużycia w hamowni (poziom paliwa, oleju)
    • Praca z wykorzystaniem Boroskopu

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne lub mechaniczne – zawodowe, średnie lub wyższe
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze mechaniki lub napraw
    • Doświadczenie w obszarze lotnictwa mile widziane
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym
    • Gotowość do pracy zmianowej
    • Gotowość do wyjazdu na kilkumiesięczne szkolenie za granicę

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Profesjonalny program szkoleniowy w kraju i za granicą
    • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, premie lojalnościowe i roczne.

    Proces rekrutacyjny realizujemy we współpracy z agencją rekrutacyjną AG TEST HR. Na różnych etapach procesu rekrutacyjnego możesz spodziewać się kontaktu ze strony Konsultantów ze strony naszego partnera.

    Administratorem przekazanych danych osobowych będzie EME Aero sp. z o.o. Tajęcina 108, 36-002 Jasionka, Odbiorcą danych osobowych będzie podmiot świadczący usługę procesu rekrutacji na rzecz EME Aero sp. z o.o., Wszystkie przekazane EMEAero sp. z o.o. dane będą wykorzystywane wyłącznie dla celów procesów rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych i ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości że, podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla potrzeb procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w EMEAero sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych).