Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Hamowni/Test Cell Operator

EME Aero Sp.z o.o

949

Jasionka (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów silników lotniczych

  • Dokumentowanie przebiegu testów oraz ich wyników

  • Współpraca z Inżynierami ds. testów silnika w celu korygowania niezgodności

  • Monitorowanie wskaźników zużycia w hamowni (poziom paliwa, oleju)

  • Praca z wykorzystaniem boroskopu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, mechatroniczne, elektroniczne lub mechaniczne – zawodowe, średnie lub wyższe

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze mechaniki, mechatroniki, elektroniki

  • Doświadczenie w obszarze lotnictwa mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Gotowość do pracy na pełen etat w systemie dwuzmianowym

  • Gotowość do wyjazdu na szkolenie za granicę

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Perspektywy zwiększania kwalifikacji wraz z rozwojem nowopowstałej firmy

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, premia roczna, ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

EME Aero to inwestycja dwóch światowych marek – Lufthansa Technik i MTU Aero Engines.

Przewiń do profilu firmy