Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Helpdesk

SEVENET S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń klientów,

  • Obsługa awarii,

  • Aktywna pomoc w licznych projektach,

  • Współpraca z innymi zespołami i inżynierami serwisu,

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Systematyczność i uporządkowanie,

  • Znajomość w stopniu podstawowym technologii, urządzeń i protokołów używanych w sieciach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,

  • Chęć rozwijania swoich kompetencji,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju i samorealizacji,

  • Dostęp do najnowszych technologii,

  • Uczestnictwo w szkoleniach,

  • Dostęp do Laboratorium,

  • Szeroki pakiet socjalny,

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

SEVENET S.A.

Nadal studiujesz bądź stawiasz swoje pierwsze kroki w życiu zawodowym i chciałbyś zarabiać przy okazji rozwijając swoją pasję? Lubisz rozmawiać z ludźmi, nawet, jeśli nie znają się na „komputerach”? Niesienie pomocy współpracownikom „masz we krwi”? Nie zniechęcają Cię nawet najbardziej irracjonalne problemy i pomysły użytkowników? Często zastanawiasz się jak ułatwić innym pracę? Szybko przyswajasz wiedzę i jesteś elastyczny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy