Oferta pracy

Operator Helpdesk

PSE S.A.

  • Warszawska 165, Klarysew, Konstancin-Jeziorna
    Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

PSE S.A.

Warszawska 165

Klarysew

Konstancin-Jeziorna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń incydentów napływających od użytkowników pod kątem ich poprawności oraz kompletności;

  • rejestracja incydentów zgłaszanych drogą telefoniczną lub mailową;

  • analiza i priorytetyzacja zgłoszeń oraz eskalacja do właściwych Grup Wsparcia;

  • diagnoza i rozwiązywanie problemów w oparciu o posiadaną wiedzę oraz bazę znanych błędów;

  • monitorowanie statusu zgłoszeń w celu ich terminowej realizacji;

  • analiza i rozwiązywanie incydentów bezpośrednio z użytkownikiem (I linia wsparcia);

  • udział w projektach informatycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (wykształcenie informatyczne bądź pokrewne);

  • znajomość pakietu Office;

  • znajomość obsługi sprzętu komputerowego;

  • znajomość systemów Windows;

  • znajomość systemów ITSM;

  • umiejętność pracy w zespole oraz realizacji indywidualnego zakresu pracy;

  • umiejętności komunikacyjne ukierunkowane na obsługę klienta wewnętrznego.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • system premiowy

  • dofinansowanie posiłków

  • bonusy świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Prześlij CV

2

Rozmowa online z bezpośrednim przełożonym

3

Rozmowa online z Dyrektorem Departamentu Teleinformatyki

4

Decyzja

PSE S.A.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA odpowiadają za bezpieczną, efektywną i stabilną pracę systemu elektroenergetycznego na terenie całego kraju oraz aktywnie współtworzą europejski rynek energii elektrycznej.

Jesteśmy nowoczesną, innowacyjną firmą w centrum polskiej energetyki, a z efektów naszej pracy korzystają odbiorcy energii elektrycznej w całym kraju. Jako spółka Skarbu Państwa opieramy naszą działalność na zasadach zrównoważonego rozwoju i równego traktowania uczestników rynku energii.

Realizujemy jeden z najbardziej ambitnych programów rozwoju infrastruktury przesyłowej w Europie. W trosce o przyszłe pokolenia badamy i minimalizujemy nasz wpływ na środowisko oraz prowadzimy otwarty, transparentny dialog ze wszystkimi interesariuszami. Jako operator systemu przesyłowego mamy szerokie spojrzenie na wyzwania, przed którymi stoi dynamicznie zmieniająca się branża elektroenergetyczna i jesteśmy na nie gotowi.

Przewiń do profilu firmy