Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator - Informatyk

  • Goleniów, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ABA PAPIER INT. Sp. z o.o.

    DRUKARNIA & CENTRUM KORESPONDENCJI MASOWEJ ABA PAPIER INT. SP. Z O.O.

    Drukarnia świadcząca kompleksowe usługi w zakresie druku offsetowego i cyfrowego poszukuje:

    Operatora - Informatyka

    Miejsce pracy: Goleniów (okolice)
    Region: zachodniopomorskie

    Zadania:

    • obsługa oprogramowania do masowej produkcji dokumentów,
    • obsługa wysokowydajnych drukarek,
    • nadzór nad zachowaniem ciągłości produkcji
    • nadzór nad bazami danych,
    • wdrażanie i obsługa oprogramowania do kompozycji i masowej produkcji

    Wymagania:

    • wiedza z zakresu informatycznego,
    • mile widziana znajomość plików postscriptowych, PDF oraz znajomość programów in Design, Inspire,
    • dyspozycyjność,
    • kreatywność

    Oferujemy:

    • elastyczny czas pracy,
    • docelowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ABA Papier Group. Zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (j.t Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne.