Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator - Inspektor jakości

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

     W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    OPERATOR/INSPEKTOR JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Obowiązki:

    • zachowanie norm jakościowych i standardów BHP
    • pomiar części narzędziami manualnymi (mikrometr, suwmiarka, itp.) i/lub przy wykorzystaniu maszyny CMM
    • obsługa programu ERP w zakresie wykonywania transakcji
    • sprawdzanie wyrobów i potwierdzanie zgodności z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną na etapach kontroli przyjęć, procesu produkcji i kontroli ostatecznej
    • opracowanie właściwej dokumentacji dla części wysyłanych do klienta
    • wystawianie dokumentów niezgodności, sporządzanie raportów kontroli pierwszej sztuki

    Wymagania:

    • znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka, itp.)
    • znajomość j. angielskiego (komunikatywna)
    • zdolności manualne
    • umiejętność pomiaru maszyną CMM

     Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Transport pracowniczy
    • Pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczne).
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.
    • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym

    CV prosimy składać w języku polskim.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)