Oferta pracy

Operator Instalacji

PreZero Warszawa

Energetyczna 5

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa instalacji poprzez m.in. uruchamianie i odstawianie, wyłączanie, przełączanie urządzeń, maszyn, aparatów.

  • Zapewnianie prawidłowego przebiegu procesu technologicznego poprzez kontrolę lokalnych wskazań parametrów procesu.

  • Dokonywanie obchodów inspekcyjnych instalacji. Informowanie służb utrzymania ruchu o zidentyfikowanych usterkach lub nieprawidłowościach w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń, raportowanie odchyleń i nieprawidłowości w procesie technologicznym, rekomendowanie rozwiązań problemów.

  • Pobór próbek, wykonywanie analiz.

  • Czyszczenie i konserwacja urządzeń, maszyn, aparatów, miejsc pracy.

  • Zabezpieczanie terenu wykonywania prac remontowych i napraw.

  • Współpraca i nadzór nad firmami podwykonawczymi w ciągu normalnej pracy Instalacji, jak i podczas remontów planowych.

  • Prowadzenie raportów produkcyjnych.

  • Prace związane z odbiorem i załadunkiem odpadów, przyjmowaniem reagentów potrzebnych do procesu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym.

  • Zdolność komunikacji i pracy w zespole.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie.

Mile widziane

Doświadczenie w pracy na Instalacjach technologicznych /ciepłowniach.

Dodatkowym atutem będą (istnieje możliwość zdobycia brakujących uprawnień):

- Uprawnienia energetyczne GR I eksploatacja i dozór;

- Uprawnienia energetyczne GR II eksploatacja i dozór;

- Uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków jezdniowych kategoria I WJO.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.

  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi.

Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy