Oferta pracy

Operator instalacji produkcyjnych

PGNiG SA

  • Kokorzyn (pow. kościański)

    Kokorzyn (pow. kościański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie sterowanie procesami technicznymi w procesie eksploatacji gazu w zakresie założonych parametrów technologicznych i jakościowych;

  • Obsługa urządzeń napowierzchniowych odwiertów i rurociągów kopalnianych;

  • Obsługa i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń na instalacji (pomp, sprężarek, podgrzewaczy);

  • Obsługa zbiorników i urządzeń technicznych objętych dozorem technicznym;

  • Wykonywanie codziennej kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń;

  • Prowadzenie czynności konserwacyjnych podległych maszyn i urządzeń w zakresie wynikającym z instrukcji eksploatacji;

  • Przygotowywanie urządzeń i instalacji do prac remontowych i konserwacyjnych na obiektach kopalni;

  • Utrzymywanie porządku na terenie kopalni.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie zawodowe;

  • Podstawowa znajomość obsługi maszyn i urządzeń mechanicznych;

  • Świadectwo kwalifikacyjne typu E w odpowiednim zakresie dla urządzeń instalacji i sieci eksploatowanych przez pracownika w miejscu pracy;

  • Umiejętność współpracy w zespole;

  • Odpowiedzialność;

  • Samodzielność.

Mile widziane

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu eksploatacyjno-gazowniczym (lub mechaniczne, elektryczne);

  • Podstawowa znajomość procesu eksploatacji i przeróbki ropy naftowej i gazu ziemnego;

  • Doświadczeni na stanowisku robotniczym w branży naftowo-gazowniczej przy obsłudze instalacji produkcyjnych;

  • Świadectwo kwalifikacyjne typu E gr.1,2,3;

  • Umiejętność kontrolowania procesu technologicznego przez system komputerowy i prowadzenia raportowania;

  • Kwalifikacje osoby dozoru ruchu w specjalności górniczej;

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Otwartość na zmiany.

To oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej Spółce;

  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań;

  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów;

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych (np. Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie z ZFŚS, pakiet medyczny);

  • Dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • biuro w dogodnej lokalizacji

PGNiG SA

Poszukujemy pracownika na stanowisko

PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze

KGZ Kościan-Brońsko

Kokorzyn, gmina Kościan, woj. wielkopolskie

Przewiń do profilu firmy