Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator IT

Wirtualna Polska Media S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Aleja Grunwaldzka 415

Oliwa

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Zabbix

  • Jira

Mile widziane

  • Bash

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie stanu infrastruktury, systemów, sieci oraz serwisów portalu (ZABBIX)

  • Reagowanie na awarie i błędy zgłaszane przez użytkowników poprzez JIRĘ, telefon, mail

  • Instalowanie oraz konfigurowanie systemów (SSH, BASH, KVM)

  • Bieżąca administracja systemami (Linux CLI)

  • Podstawowa konfiguracja przełączników (VLAN, CISCO)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administrowaniu Linux

  • Znajomość sprzętu komputerowego i serwerowego

  • Wiedzy z zakresu zagadnień sieciowych

  • Komunikatywność, samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Dyspozycyjność - praca zmianowa

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych w Polsce, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie mediowej

  • Dużą samodzielność działania

  • Ambitnych współpracowników i swobodną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej

  • Nowoczesne biuro

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Wirtualna Polska - jesteśmy partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Przewiń do profilu firmy