Ta oferta pracy jest nieaktualna od 319 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator/ka

  • Leszno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lider zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle oponiarskim, poszukuje specjalistów, którzy pragną wziąć czynny udział w kreowaniu nowej firmy.

    Jesteś zmotywowany do działania? Dołącz do zespołu VMI Group.
    Operator
    Miejsce pracy: Leszno
    Nr ref.: VMI011117

    Zadania:

    • montaż komponentów do modułów/urządzeń
    • czytanie rysunków technicznych
    • zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w zakresie automatyki i instalacji elektrycznych
    • łączenie elementów sterowniczych, pneumatycznych, elektrycznych itp.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia technicznego (mechanik, automatyk, mechatronik)
    • doświadczenie w pracy produkcyjnej – mile widziane
    • doświadczenie w pracy w dziale technicznym będzie atutem

    Oferujemy:

    • cykl szkoleń w Polsce i za granicą (Holandia)
    • możliwości rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku
    • pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę jednozmianową

    CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: VMI Poland Sp. z o.o. ul. Budowlanych 15,
    64-100 Leszno lub poprzez przycisk Aplikuj.

    Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”