Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator/-ka Linii Produkcyjnej

VALEO SIEMENS EAUTOMOTIVE POLAND O firmie

VALEO SIEMENS EAUTOMOTIVE POLAND

Bestwińska 21

Czechowice-Dziedzice

Valeo Siemens eAutomotive jest wiodącym przedsiębiorstwem zajmującym się rozwojem innowacyjnych komponentów napędowych dla elektromobilności. Założona w 2016 roku spółka posiada jednostki badawcze oraz zakłady produkcyjne w Niemczech, Francji, Chinach, Norwegii, na Węgrzech oraz w Polsce. Firma Valeo Siemens eAutomotive zatrudnia ponad 3500 osób, których zaangażowanie jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu technologicznego oraz służy innowacjom zapewniającym zrównoważony rozwój. Dzięki połączeniu kompetencji i zasobów, Valeo Siemens eAutomotive wnosi istotny wkład w dalszy rozwój mobilności elektrycznej i przyczynia się do zapewnienia czystej, niskoemisyjnej przyszłości w branży motoryzacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Valeo Siemens eAutomotive poszukuje i zatrudnia BEZPOŚREDNIO pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Valeo Siemens eAutomotive Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji;
  • Dbanie o wysoką jakość produktów;
  • Postępowanie zgodnie z instrukcjami obowiązującymi na stanowiskach.

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym;
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive;

Oferujemy:

  • Interesującą możliwość uczestniczenia w tworzeniu i uruchamianiu nowoczesnego zakładu typu greenfield zajmującego się rozwojem systemów do samochodów elektrycznych;
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz benefity: udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna, Pracownicze Programy Emerytalne i inne świadczenia socjalne;
  • Możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach z zakresu robotów FoF 4.0.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej bądź wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, wyślij CV

Lub zadzwoń 539 862 512
Lub wyślij SMS o treści “PRACA”.
Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) – w zakresie wykraczającym poza dane ustawowe (art. 221 k.p.) - dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego na stanowiska produkcyjne i magazynowe przez administratora danych osobowych: Valeo Siemens eAutomotive Poland Sp.z o.o, 43-500 Czechowice-Dziedzice, ul.Bestwińska 21  (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).

Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:
Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i magazynowe prowadzonych przez lub na rzecz w/w administratora danych osobowych. Niniejsza zgoda obowiązuje przez okres 24 miesięcy liczony od dnia ostatniej aktualizacji danych osobowych przez Kandydata. Dane mogą być usunięte ze zbioru danych na życzenie Kandydata w każdym momencie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne