Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator/-ka Linii Produkcyjnej

VALEO SIEMENS EAUTOMOTIVE POLANDO firmie

  • Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji;

  • Dbanie o wysoką jakość produktów;

  • Postępowanie zgodnie z instrukcjami obowiązującymi na stanowiskach.

Nasze wymagania

  • Dokładność i sumienność;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym;

  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive;

  • Zdolności manualne.

To oferujemy

  • Interesującą możliwość uczestniczenia w tworzeniu i uruchamianiu nowoczesnego zakładu typu greenfield zajmującego się rozwojem systemów do samochodów elektrycznych;

  • Atrakcyjne warunki pracy oraz benefity: udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna, Pracownicze Programy Emerytalne, Program Wsparcia Pracowników "Możesz na nas liczyć" (EAP) i inne świadczenia socjalne;

  • Możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach z zakresu robotów FoF 4.0.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

VALEO SIEMENS EAUTOMOTIVE POLAND

Valeo Siemens eAutomotive jest wiodącym przedsiębiorstwem zajmującym się rozwojem innowacyjnych komponentów napędowych dla elektromobilności. Założona w 2016 roku spółka posiada jednostki badawcze oraz zakłady produkcyjne w Niemczech, Francji, Chinach, Norwegii, na Węgrzech oraz w Polsce. Firma Valeo Siemens eAutomotive zatrudnia ponad 3500 osób, których zaangażowanie jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu technologicznego oraz służy innowacjom zapewniającym zrównoważony rozwój. Dzięki połączeniu kompetencji i zasobów, Valeo Siemens eAutomotive wnosi istotny wkład w dalszy rozwój mobilności elektrycznej i przyczynia się do zapewnienia czystej, niskoemisyjnej przyszłości w branży motoryzacyjnej

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej bądź wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, wyślij CV

Lub zadzwoń

Lub wyślij SMS o treści “PRACA”