Logo Pracuj.pl

Operator/ka linii produkcyjnej

Libet S.A.O firmie

Libet S.A.

Huta Szklana (pow. czarnkowsko-trzcianecki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn
  • Wizualna kontrola jakości
  • Udział w pracach związanych z usuwaniem awarii, przeglądach i remontach
  • Pakowanie wyrobu gotowego
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy
  • Prace porządkowe

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialności i zaangażowania
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym 6-14; 14-22; 22-6
  • Wykształcenia zawodowego (mile widziane elektryczne lub mechaniczne)
  • Aktualnych uprawnień UDT (mile widziane)

To oferujemy

  • Długoterminową współpracę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Libet
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia po okresie próbnym za frekwencję, przestrzeganie zasad BHP i wyniki produkcyjne
  • Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Wewnętrzny program poleceń pracowniczych
  • Wczasy pod gruszą
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę Multisport

Firma Libet SA jest polskim producentem kostki brukowej i szerokiej gamy produktów betonowych, które są kluczowym elementem aranżacji przestrzennej. Mamy 13 Zakładów Produkcyjnych i pracujemy w 30 osobowych zespołach. Średni staż pracy naszych pracowników wynosi 10 lat, a średnia wieku to 45. Obsługujemy węzły betoniarskie, pracujemy na wibroprasach, a końcowym etapem produkcji jest linia pakująca. Jeżeli zależy Ci na stałej pracy i chcesz razem z nami brać udział w tworzeniu produktów wysokiej jakości, to ta praca jest dla Ciebie!

Operator/ka linii produkcyjnej, Huta Szklana 80, Huta Szklana (pow. czarnkowsko-trzcianecki)