Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator/-ka Linii Produkcyjnej

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

  • Smolice 1e, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Smolice 1e

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Po wyszkoleniu, samodzielne przezbrajanie oraz fachowa obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z kartą technologiczną z zachowaniem standardów jakościowych i ilościowych

  • Kontrola i regulacja parametrów procesowych tj. średnica wyrobu, prędkość, obroty dozowania

  • Potwierdzanie produktów w programie SAP oraz wypełnianie prostych raportów zmianowych w programie Excel

  • Codzienna współpraca z Inżynierem produkcji, testy nowych produktów, ustawianie procesu

  • Dbałość o sprawne działanie powierzonych maszyn i urządzeń (TPM, 5S)

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie przy obsłudze maszyn w procesie wytłaczania tworzyw sztucznych

  • Wykształceni średnie techniczne lub zawodowe

  • Umiejętność obsługi komputera: Excel, SAP

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze komputera sterującego linia produkcyjną

  • Dyspozycyjność, dokładność

  • Chęć rozwoju, szkolenia, zaangażowania w wykonywane obowiązki

To oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie - od 4000 brutto (w tym: stawka podstawowa, premia miesięczna oraz dodatki za system pracy) pracując tylko 15 dni w miesiącu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • premie miesięczne i roczne

  • dodatek za system pracy (400 zł brutto/ m-c)

  • dodatek za godziny nocne (4zł brutto/h)

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

  • Praca w równoważnym systemie czasu pracy - średnio 15 dni roboczych w miesiącu po 12h, co drugi weekend wolny, wszystkie święta wolne, grafik miesięczny, możliwość pracy w nadgodzinach, darmowy transport

  • Przykładowy grafik pracy: 6:00-18:00/6:00-18:00/wolne/wolne/18:00-6:00/18:00-6:00/18:00-6:00/wolne/wolne/6:00-18:00/6:00-18:00/wolne/wolne/wolne

  • Możliwość rozwoju