Oferta pracy

Operator/ka maszyn i urządzeń ceramicznych

Cersanit III S.A.O firmie

  • Wałbrzych

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pracownik fizyczny

Ważne są dla Ciebie własne aspiracje zawodowe?

Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, której marka jest znana na rynku międzynarodowym?

poszukujemy kandydatów na stanowisko

OPERATOR/KA MASZYN I URZĄDZEŃ CERAMICZNYCH

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń ceramicznych
  • kontrola poszczególnych etapów produkcji
  • utrzymanie ciągłości produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym
  • wysoka motywacja do pracy
  • zaangażowanie
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Co oferujemy pracownikom?

Ubezpieczenie grupowe
Karnet sportowy
Wsparcie opiekuna przez okres wdrożenia
Jasny, oparty o cele system premiowy
Bezpłatne dojazdy z okolic Wałbrzycha

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do przesyłanego CV:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia
2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Cersanit III S.A.
z siedzibą w Wałbrzychu (58-306) przy ul. Uczniowskiej 21.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Cersanit III S.A. informuje ,iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cersanit III S.A. z siedzibą w Wałbrzychu (58-306) przy ul. Uczniowskiej 21, wpisaną do Rejestr Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowej dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000087138, NIP 886-24-77-709, REGON 891040541 90 000 000,00 zł (opłacony w całości).

2) Mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem - [email protected]

3) Pana/Pani dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz art. 221 Kodeksu Pracy z dnia tj. z dnia 13 kwietnia 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 917) z późn. zm. oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. Natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie Pni/Pana zgody (art. 6 ust 1 lit a RODO) która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku.

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy