Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator/ka maszyn i urządzeń ceramicznych

Cersanit S.A.O firmie

Cersanit S.A.

Uczniowska 21

Wałbrzych

Cersanit S. A. poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR/KA MASZYN I URZĄDZEŃ CERAMICZNYCH

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń ceramicznych
  • kontrola poszczególnych etapów produkcji
  • utrzymanie ciągłości produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym
  • wysoka motywacja do pracy
  • zaangażowanie
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Co oferujemy pracownikom?

  • Ubezpieczenie grupowe
  • Jasny, oparty o cele system
  • Karnet sportowy
  • Bezpłatne dojazdy z okolic Wałbrzycha
  • Wsparcie opiekuna przez okres wdrożenia

Ogłoszenie archiwalne