Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator/-ka Maszyn Introligatorskich

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    EDICA Sp. z o.o. wiodący producent kalendarzy książkowych / drukarnia dziełowa
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    OPERATOR/-KA MASZYN INTROLIGATORSKICH
    Miejsce pracy: Poznań

    Oferujemy:

    • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
    • pracę w stabilnej firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości od 3.000 zł brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności,
    • podstawowy system pracy (8-godzinny dzień pracy, praca od poniedziałku do piątku),
    • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę na najnowocześniejszych maszynach introligatorskich w Europie,
    • dogodną lokalizację firmy (ok. 100 m od pętli tramwajowej i autobusowej),
    • ubezpieczenie grupowe i karnety sportowe,
    • możliwość skorzystania ze zniżek na ofertę edukacyjną WSB w Poznaniu.

    Zakres obowiązków:

    • samodzielna obsługa maszyn introligatorskich (falcujących, krojących, maszyn do zaklejania, zawieszania, maszyn okładkowych oraz innych maszyn introligatorskich).

    Wymagania:

    • doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich oraz znajomość zagadnień poligraficznych,
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    Zainteresowane osoby prosimy o aplikacje za pomocą przycisku Aplikuj teraz

    Dane osobowe są przetwarzane przez Edica Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Fortecznej 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000312356.

    Edica Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w wyniku którego z wybranym kandydatem zawarta zostanie umowa o pracę.

    Osobie udostępniającej dane osobowe przysługuje prawo do:

    • dostępu do danych osobowych – w siedzibie Administratora Danych,
    • poprawiania danych osobowych, w siedzibie Administratora Danych osobiście lub poprzez złożenie pisemnych oświadczeń,
    • usunięcia danych osobowych, z tym zastrzeżeniem, że Administrator Danych uprawniony będzie do dalszego przetwarzania danych osobowych, jeżeli będzie to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Administratora Danych.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, z tym jednak zastrzeżeniem, że brak podania danych osobowych uniemożliwi objęcie kandydata procedurą rekrutacji.

    bottom