Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator/ka maszyn

  • Wierzbice (pow. wrocławski), Kobierzyce (pow. wrocławski), Strzelin, Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie, Strzelin, Kobierzyce (pow. wrocławski), Wierzbice (pow. wrocławski)
    OM/WIE/0718

    Obowiązki:

    • obsługa maszyn (sprawdzanie, ustawianie),
    • pobieranie półproduktów i ich kontrola jakościowa,
    • wykonywanie spawów,
    • kontrola jakości i oznakowanie gotowego produktu,
    • dokonywanie pomiarów produktu,
    • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
    • wymiana części w maszynach.

    Wymagania:

    • podstawowa znajomość obsługi komputera,
    • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
    • mile widziana podstawowa wiedza mechaniczna,
    • gotowość do pracy zmianowej,
    • zdolności manualne.

    Oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
    • umowę o pracę na pełen etat, zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
    • pracę w renomowanej firmie,
    • przeszkolenie wprowadzające na stanowisko,
    • możliwość skorzystania z karty multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego,
    • atrakcyjne zarobki oraz premie (miesięczne zarobki nawet do 3900 zł brutto),
    • dopłaty dla osób dojeżdżających,
    • dofinansowanie posiłków.

    Szukasz lepszej pracy? Więcej informacji pod numerami: 605 123 562, 71 343 80 89 (8:00-16:00, od poniedziałku do piątku).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis