Operator/ka maszyn krojących

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.09.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 14.10.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
    a0t5800000Fd5VXAAZ
    Obowiązki:
    • obsługa maszyn krojczych (wykrawa się materiały na obudowy form przemysłowych),
    • inne czynności zlecone przez przełożonego.
    Wymagania:
    • wykształcenie min. zawodowe,
    • odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
    • motywacja do pracy.
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę pracy tymczasowej - po 3 miesiącach przejęcie bezpośrednio przez firmę naszego klienta!
    • pracę w systemie 2- lub 3-zmianowym,
    • dodatkowy system premiowy: premia transportowa, stażowa, absencyjna, uznaniowa - nawet do 600 zł brutto miesięcznie!,
    • benefity dla pracowników,
    • przyjazną atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis