Logo Pracuj.pl

Operator/ka maszyn

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.OO firmie

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Urszuli Ledóchowskiej 33/35

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn drukujących lub termoformujących (ustawianie maszyn, przygotowywanie i przezbrojenie form i narzędzi na maszynach);
  • Czynności związane z utrzymaniem maszyny w ruchu i minimalizacja poziomu awaryjności;
  • Nadzór nad wyrobem w trakcie jego produkcji;
  • Zapewnienie płynności produkcji zaplanowanych prac w oparciu o stosowaną dokumentację;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe (mile widziane mechaniczne).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Mile widziana znajomość technologii i procesów termoformowania tworzyw sztucznych);
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • System pracy trzy zmianowy czterobrygadowy.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Premie roczne
  • Obiady w Firmie
  • Karty Sodexo

Operator/ka maszyn, Urszuli Ledóchowskiej 33/35, Poznań