Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator/ka Maszyn Produkcyjnych

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu produkcji i pakowania wyrobów zgodnie ze specyfikacją,

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych,

  • Wstępna kontrola jakości wytwarzanego produktu,

  • Kontrola zgodności dostarczanych surowców, półfabrykatów i opakowań z dokumentami

  • Dostarczanie terminowo opakowania do linii produkcyjnych

  • Raportowanie wyników produkcji,

  • Współpraca z serwisami technicznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,

  • Chęć do poszerzania swoich umiejętności, pracy w zespole,

  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym opartym o 4 zespoły pracowników.

Mile widziane

  • Doświadczenie przy pracy z maszynami w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku,

  • Możliwość uzyskania nagród za pomysły dotyczące usprawnień w danym obszarze zatrudnienia,

  • Pracę w systemie zmianowym,

  • Szeroki i atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku dla pracownika tzw. wczasy pod gruszą, oraz wypoczynku dla dzieci pracowników, dodatek z okazji świąt)

  • Atrakcyjny pakiet benefitów ( kartę multisport, Pracowniczy Fundusz Emerytalny, pakiet opieki medycznej z stomatologiem, firmowy sklepik pracowniczy, ubezpieczenie ).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci