Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator/ka maszyn produkcyjnych

  • Sieradz, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.11.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sieradz
    a0t5800000Zs7XEAAZ

    Obowiązki:

    • przygotowanie urządzeń i maszyn do procesów produkcyjnych (technologicznych),
    • obsługa maszyn produkcyjnych,
    • monitorowanie i kontrola parametrów produkcyjnych,
    • kontrola i nadzór wyrobu gotowego,
    • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe,
    • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
    • aktualne badania sanepid - warunek konieczny,
    • znajomość obsługi komputera,
    • chęć do pracy w systemie 3-zmianowym.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premie,
    • umowę o pracę na pełny etat,
    • szerokie zaplecze socjalne,
    • wczasy pod gruszą,
    • paczki okazjonalne,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis