Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1221 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator/ka Maszyn

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    POLMER Sp. z o.o to polski producent z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dzięki dobrze wykwalifikowanemu zespołowi pracowników skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów.  W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • kontrola jakości wyrobów
    • pakowanie wyrobów
    • ewidencja wykonanych  prac i wypełnianie dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami

    Wymagania

    • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • zdolności manualne
    • dokładność, sumienność, zaangażowanie
    • umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność (praca zmianowa)

    Oferujemy:

    • pracę w systemie 4-brygadowym  (również w weekendy)
    • umowę o pracę
    • kartę Multisport
    • ubezpieczenia grupowe
    • atrakcyjny pakiet premiowy

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczoną w temacie nazwą stanowiska, klikając:

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)