Logo Pracuj.pl

UNILEVER POLSKA PoznańO firmie

5 300–5 500
brutto / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Przesunięcia surowców/wyrobów gotowych do wskazanych lokalizacji zarówno fizycznie jak i systemowo,
  • Będziesz odpowiadać za przyjęcie surowców oraz opakowań niezbędnych do produkcji,
  • Zaopatrywanie stanowisk produkcyjnych w materiały do produkcji,
  • Dbanie o powierzony sprzęt.

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie minimum zawodowe,
  • Chcesz podnosić swoje kwalifikacji,
  • Pracując w zespole czujesz się jak ryba w wodzie,
  • Jesteś gotowy/a do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym- 4 brygadowym ( praca również w weekendy wg ustalonego wcześniej harmonogramu),
  • Ukończyłeś/łaś kurs na obsługę wózków widłowych potwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego.

To oferujemy

  • Spokojną głowę w kwestii stabilności zatrudnienia, gdyż funkcjonujemy na rynku od wielu lat i cały czas się rozwijamy,
  • Wynagrodzenie podane w ogłoszeniu zawiera pensję zasadniczą oraz comiesięczne dodatki za pracę w nocy oraz systemie 4-brygadowym,
  • Praca u nas będzie pełna wyzwań, poznasz ciekawe technologie, a gdy zaproponujesz nam ciekawe pomysły na usprawnienia dodatkowo Cię nagrodzimy,
  • Grafik ułożony na 4 miesiące z góry pozwoli Tobie zaplanować i poukładać życie prywatne przy pracy zmianowej,
  • Nasz zespół zagwarantuje miłą atmosferę byś czuł/a się u nas komfortowo,
  • Możesz liczyć też na upominki świąteczne i dodatek pieniężny na wakacje byś mógł odpocząć z rodziną,
  • Zadbamy o Twoje zdrowie, spokój i przyszłość oferując Tobie kartę multisport byś dbał/a o kondycję, Pracowniczy Fundusz Emerytalny byś odłożył/a fundusze na zasłużoną emeryturę oraz pakiet opieki medycznej z bezpłatną stomatologią byś lekarza miał/a zawsze pod ręką, a dla Twojego spokoju opłacimy za Ciebie ubezpieczenie na życie,
  • Jako członek naszego zespołu będziesz mógł/mogła kupić kosmetyki, chemię gospodarczą oraz artykuły spożywcze znanych marek z super rabatami, a kurier dostarczy je Tobie do domu,
  • Możliwości rozwoju na wyższe stanowisko.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

UNILEVER POLSKA Poznań

Fabryka w Poznaniu zatrudnia około 650 pracowników. To jedna z większych fabryk Unilever produkujących żywność i jedyna taka w Polsce. Produkujemy ok. 800 różnych wyrobów (fixy, sosy, zupy, dania gotowe typu mealkit, makarony, ketchupy, majonezy) pod markami tj. Knorr, Hellmann’s, Unox, Amino, Calvé, Amora, Kuner. Produkcję realizujemy na 2 wydziałach produkcyjnych i 25 liniach. 2/3 naszego portfolio trafia na export. Spełniamy bardzo wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, gwarantujące zgodność z prawem lokalnymi i wymogami korporacyjnymi. Otaczamy się inspirującymi liderami i działamy według standardów WCM. Razem chcemy tworzyć miejsce świetnej atmosfery i inspirującej pracy.

Operator/ka wózka widłowego przy produkcji, Poznań