Oferta pracy

Operator/ka wózka widłowego przy produkcji

UNILEVER POLSKA Poznań

5 3005 500 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Przesunięcia surowców/wyrobów gotowych do wskazanych lokalizacji zarówno fizycznie jak i systemowo,

  • Będziesz odpowiadać za przyjęcie surowców oraz opakowań niezbędnych do produkcji,

  • Zaopatrywanie stanowisk produkcyjnych w materiały do produkcji,

  • Dbanie o powierzony sprzęt.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Gotowy/a do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym- 4 brygadowym ( praca również w weekendy wg ustalonego wcześniej harmonogramu) - warunek konieczny

  • Ukończony kurs na obsługę wózków widłowych potwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego- warunek konieczny

To oferujemy

  • Spokojną głowę w kwestii stabilności zatrudnienia, gdyż funkcjonujemy na rynku od wielu lat i cały czas się rozwijamy,

  • Wynagrodzenie podane w ogłoszeniu zawiera pensję zasadniczą oraz comiesięczne dodatki za pracę w nocy oraz systemie 4-brygadowym,

  • Praca u nas będzie pełna wyzwań, poznasz ciekawe technologie, a gdy zaproponujesz nam ciekawe pomysły na usprawnienia dodatkowo Cię nagrodzimy,

  • Grafik ułożony na 4 miesiące z góry pozwoli Tobie zaplanować i poukładać życie prywatne przy pracy zmianowej,

  • Nasz zespół zagwarantuje miłą atmosferę byś czuł/a się u nas komfortowo,

  • Możesz liczyć też na upominki świąteczne i dodatek pieniężny na wakacje byś mógł odpocząć z rodziną, oraz kwartalną premię.

  • Zadbamy o Twoje zdrowie, spokój i przyszłość oferując Tobie kartę multisport byś dbał/a o kondycję, Pracowniczy Fundusz Emerytalny byś odłożył/a fundusze na zasłużoną emeryturę oraz pakiet opieki medycznej z bezpłatną stomatologią byś lekarza miał/a zawsze pod ręką, a dla Twojego spokoju opłacimy za Ciebie ubezpieczenie na życie,

  • Jako członek naszego zespołu będziesz mógł/mogła kupić kosmetyki, chemię gospodarczą oraz artykuły spożywcze znanych marek z super rabatami, a kurier dostarczy je Tobie do domu,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Fabryka w Poznaniu zatrudnia około 650 pracowników. To jedna z większych fabryk Unilever produkujących żywność i jedyna taka w Polsce. Produkujemy ok. 800 różnych wyrobów (fixy, sosy, zupy, dania gotowe typu mealkit, makarony, ketchupy, majonezy) pod markami tj. Knorr, Hellmann’s, Unox, Amino, Calvé, Amora, Kuner. Produkcję realizujemy na 2 wydziałach produkcyjnych i 25 liniach. 2/3 naszego portfolio trafia na export. Spełniamy bardzo wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, gwarantujące zgodność z prawem lokalnymi i wymogami korporacyjnymi. Otaczamy się inspirującymi liderami i działamy według standardów WCM. Razem chcemy tworzyć miejsce świetnej atmosfery i inspirującej pracy.

Przewiń do profilu firmy