Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator/-ka wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Valeo Thermal Systems

  • Przemysłowa 3, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Przemysłowa 3

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie komponentów na magazyn;

  • Przygotowanie komponentów do produkcji;

  • Uzupełnianie stref magazynowych;

  • Zabezpieczenie i wysyłka wyrobów gotowych;

  • Przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania

  • Praca w systemie 3- zmianowym, 4- brygadowym;

  • Sprawność fizyczna;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT);

  • Mile widziane doświadczenie na lokomotywie akumulatorowej dowożącej komponenty do strefy produkcyjnej.

To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony);

  • Możliwość otrzymania podwyżki rocznej;

  • Comiesięczne dodatki od 20 do 30% do płacy zasadniczej (premia miesięczna,dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta, możliwość płatnych nadgodzin);

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport);

  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Dofinansowane posiłki na przyzakładowej stołówce Sodexo;

  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację;

  • Możliwość awansu i rozwoju;

  • Bezpłatny transport do pracy z kilkunastu miejscowości m.in. z Krakowa, Skawiny, Leńcz, Przytkowic, Paszkówki, Suchej Beskidzkiej, Rudnika, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Przeciszowa, Dobczyc, Myślenic, Palczy, Witanowic, Bachowic, Izdebnika.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy. W Polsce Valeo zatrudnia ponad 8000 pracowników w kilku lokalizacjach w Skawinie, Czechowicach-Dziedzicach, Strykowie, Warszawie i Chrzanowie.

Przewiń do profilu firmy