Operator/ka wsparcia produkcji

AAS RECRUITMENT sp. z o.o.

  • Bieruń

    Bieruń, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności produkcyjnych/jakościowych zgodnie z instrukcją

  • Montaż elementów lub obsługa prostych maszyn- nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy Cię

  • Proste czynności manualne- kompletacja zamówień, pakowanie

  • Przestrzeganie procedur produkcyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego

Pracodawca oferuje

  • Pracę dla osób bez doświadczenia

  • Wolne miejsca dla każdego, kto chce zdobyć doświadczenie i jest otwarty na przeszkolenie

  • Współpracę z czołowymi markami branży automotive, logistyki, agd

  • Szkolenia stanowiskowe

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie 3- 6 miesięcy w zależności od lokalizacji

  • Stawkę godziną oraz dodatki zmianowe

  • Transport pracowniczy w wybranych lokalizacjach

  • Exact Pay- możliwość wypłat części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu)

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników