Oferta pracy

Operator/ka wsparcia produkcji

AAS RECRUITMENT sp. z o.o.

  • Dzierżoniów

    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie określonych czynności produkcyjnych lub proste prace montażowe

  • obsługa narzędzi i maszyn niezbędnych na danym stanowisku

  • dbałość o jakość dostarczanych przez Ciebie elementów i ich zgodność ze specyfikacją zamówienia

Nasze wymagania

  • chęć do pracy i rozwoju lub chęci do nauki, otwartość i zainteresowania branżą produkcyjną

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej (również w porze nocnej w wybranych lokalizacjach)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zawierające: stawkę godzinową, dodatki zmianowe, frekwencyjne i możliwość premii

  • Pracę dla znanych marek czołowych branż w Polsce, stanowiska dla każdego

  • Możliwość zatrudnienia na umowę w zależności od lokalizacji już po okresie 3-6

  • Pełne przeszkolenie i wsparcie dedykowanego koordynatora

  • Na początek umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

  • Możliwość awansu i rozwoju (np. wyrobienia dodatkowych uprawnień)

  • Płatny system rekomendacji do pracy (polecaj do pracy i zarabiaj za polecenie)

  • W wybranych lokalizacjach transport pracowniczy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Nowość- elastyczny system zarządzania Twoimi środkami Exact Pay- raz w miesiącu możliwość wypłaty części środków przed ustalonym terminem wypłaty

  • Program stypendialny Exact Future

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Lokalizacje:

Świętokrzyskie:

Kielce

Śląskie:

Psary

Sosnowiec

Tychy

Mysłowice

Bieruń

Lędziny

Gliwice

Zabrze

Lubuskie:

Żary

Żagań

Małomice

Dolnośląskie:

Prusice

Żmigród

Trzebnica

Oborniki Śląskie

Rawicz

Dzierżoniów

Milicz

Wrocław