Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator kamer lotniczych

VIMAP SP Z O O

5 50010 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • komputerowa obsługa systemu kamer cyfrowych oraz skanera w śmigłowcu i samochodzie,

  • współpraca z pilotem oraz pozostałymi członkami zespołu,

  • wspólne planowanie lotów,

  • realizacja zleconych zadań,

  • praca w biurze i terenie.

Nasze wymagania

  • gotowość do wyjazdów służbowych (warunek konieczny) - praca wyjazdowa na terenie Polski oraz Europy,

  • dobra znajomość obsługi komputerów (warunek konieczny),

  • brak choroby lokomocyjnej (warunek konieczny),

  • prawo jazdy kat. B. (warunek konieczny),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność, sumienność,

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne lub wiedza techniczna w jednym z obszarów: geoinformatyka, GIS, informatyka, geodezji, fotogrametria,

  • zainteresowanie fotografią, fotogrametrią, technologiami LiDAR,

  • zainteresowanie lotnictwem,

  • znajomość zagadnień IT hardware / software.

To oferujemy

  • stałą współpracę,

  • szkolenia stanowiskowe,

  • dogodną formę zatrudnienia,

  • premie zależne od osiąganych wyników,

  • pełne pokrycie kosztów delegacji

  • pakiet sportowy.

ETAPY REKRUTACJI:

1.Wystawienie ogłoszenia.

2. Zbieranie ofert.

3. Przeglądanie nadesłanych aplikacji.

4. Kontakt z wybranymi kandydatami.

5. Dalsze rozmowy, ustalenie szczegółów, podpisanie umowy.