Logo Pracuj.pl

Operator kierowca wózka widłowego

Mondi Szczecin Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Mondi Szczecin Sp. z o.o.

Słoneczna 20

Kliniska Wielkie (pow. goleniowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek aut
  • Odbiór towaru z linii produkcyjnej
  • Wykonywanie czynności zgodnie z zasadami BHP
  • Nadzór i kontrola nad towarem

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mile widziane
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym ( III zmiany)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szansę rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Dofinansowanie do obiadów ( Smart Lunch)
  • Wczasy pod gruszą
  • Karta multisport
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Program poleceń pracowniczych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość nauki języków obcych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Karta Multisport

Rośniemy

  • Wejdź do świata możliwości
  • Korzystaj z warunków do rozwoju
  • Docenimy Twoje zaangażowanie

Tworzymy

  • Pracuj z najnowszymi technologiami
  • Twórz innowacyjne i użyteczne produkty
  • Kreuj z nami lepszy świat

Inspirujemy

  • Znajdź równowagę między pracą a życiem prywatnym
  • Twoje bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem
  • Pracujemy zespołowo i wspieramy się nawzajem

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb. Dział Sprzedaży Mondi Szczecin Sp. z o.o.

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz….

Rozmowa może być przeprowadzona online.

Operator kierowca wózka widłowego, Słoneczna 20, Kliniska Wielkie (pow. goleniowski)