Operator - Konserwator układarek torowych

COLAS RAIL Polska sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

O NAS

COLAS, obecny w 50 krajach na 5 kontynentach, przez ponad 90 lat swojej działalności na rynku, wyspecjalizował się w każdym aspekcie branży konstrukcyjno-budowlanej. Polska spółka COLAS RAIL jest firmą ściśle wyspecjalizowaną w infrastrukturze kolejowej. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji wielu projektów kolejowych, zapleczu finansowemu, technicznemu i zarządczemu mamy możliwość konkurować z najlepszymi w naszej branży.
W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi projektami aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Operator / konserwator układarek torowych
(Miejsce pracy: Cała Polska)

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie prac polegających na m.in.: układaniu oraz transporcie przęseł torowych oraz rozjazdów kolejowych przy pomocy bramek PEM-LEM
  • Współpraca z kierownikami na budowach
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • Praca na terenie całej Polski
  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyny

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi oraz konserwacji układarek torowych
  • Punktualność, dokładność, rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w branży budownictwa kolejowego
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę)
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej grupy kapitałowej
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Prywatną opiekę zdrowotną i ubezpieczenie na życie
  • Przyjacielską kulturę pracy, zgrany zespół i szefa, który potrafi docenić
Zapraszamy do składania CV.
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COLAS RAIL POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Kartuska 5, 80-103 Gdańsk, wpisana pod numerem KRS: 0000457927 do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 5833159052, REGON: 221867831 (zwana dalej COLAS RAIL POLSKA Sp. z o. o.), która będzie przetwarzała Pani/Pana dane osobowe podane w formularzu aplikacyjnym oraz dokumentach aplikacyjnych dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez COLAS RAIL POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym”. W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez COLAS RAIL POLSKA Sp. z o. o. prosimy dodatkowo o zamieszczenie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez COLAS RAIL POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych" [opcjonalnie].

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy